Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 428

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php:428) in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 435

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php:428) in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 436

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php:428) in /var/www/vendsyssel-friskole.dk/public_html/wp-content/plugins/wp-geo-website-protection/geo.check.php on line 117
Støt friskolen - så støtter vi dig/din virksomhed - Vendsyssel Friskole

Støt friskolen – så støtter vi dig/din virksomhed

Ved at tegne et årligt firmamedlemskab på kr. 1.000 med Vendsyssel Friskole, kan du fra hjemmesiden her, få et aktivt link til din egen hjemmeside. Vi synliggør din virksomhed eller organisation med logo og link på forsiden af vores hjemmeside, som dagligt har mange besøgende.

Vi har løbende projekter, ideer og gøremål som skal komme vores elever og skole til gavn, og du/I er derfor velkommen til at rette henvendelse til skoleleder Mads.

Send en e-mail til skoleleder@vendsyssel-friskole.dk med dine eller din virksomheds kontaktoplysninger, og du hører fra os igen.

Close Menu